Документальний фільм про наш проєкт

Документальний фільм про наш проєкт "Save Generation UA" отримав перемогу на престижному міжнародному кінофестивалі у Швеції!

Luleå International Film Festival - це щомісячна та щорічна престижна кіноподія, яка проходить у Швеції вже 6 рік поспіль в місті Лулео, і збирає найкращі творіння кінематографії з усього світу. Мета кіноподії полягає в тому, щоб популяризувати та заохочувати короткометражні, повнометражні та документальні фільми з усього світу.

Фільм створений Благодійним Фондом Руслана Шостака, підкорив серця журі та глядачів, і здобув перше місце в номінації Best Short Documentary на Luleå International Film Festival

"Save Generation UA" - це не лише фільм, а віддзеркалення найтепліших людських почуттів. Це історія про найбільшу евакуацію українських дітей-сиріт під час війни. "Документальні фільми про дітей-сиріт в Україні не лише розкривають їхні історії, а й стають могутнім мегафоном, який привертає увагу міжнародного співтовариства до невідкладної потреби у захисті та підтримці таких дітей." - відзначила Директорка Благодійного Фонду Руслана Шостака Наталя Масло.

Ми вдячні організаторам Luleå International Film Festival та членам журі Джамшид Хан, Сімона Пуш, Тамара Сушко, Біргер-Нільссон за можливість показати наш фільм глядачам з усього світу, і поділитися нашою історією.

https://www.luleafilmfestival.com/2024/03/30/save-generation-ua/