Оля Полякова стала першою амбасадоркою проєкту Childhood Without War

Оля Полякова стала першою амбасадоркою проєкту Childhood Without War

Оля Полякова стала першою амбасадоркою благодійного проєкту Childhood Without War, що евакуює дітей-сиріт від війни.

Після успішної реалізації благодійної ініціативи “Разом нас мільйони. Протези для Незламних”, в рамках якої співачці вдалося зібрати понад 2 мільйони гривень на протезування українських військових, Оля Полякова представлятиме проєкт Childhood Without War в Україні та світі, аби привернути увагу суспільства до теми дітей-сиріт, як найвразливішої категорії населення, які в умовах війни особливо гостро потребують допомоги.

Сьогодні, як ніколи важливо голосно говорити про те, що українська нація варта майбутнього. Save generation U - те, що проєкт Childhood Without War доносить світові останні пів року, захищаючи наших дітей. 

"Ідея проєкту Childhood Without War виникла на початку війни, коли я поставив собі запитання "Як саме я можу допомогти країні в цей важкий період?" Діти — це майбутнє України. І щоб майбутнє в нас було — його треба зберегти зараз. Звісно, війна — це великі складнощі для всіх. Але усвідомлення того, що ми зберігаємо та оздоровлюємо дітей, які в майбутньому будуть розвивати нашу країну — це велике натхнення робити для них ще більше та розвивати проєкт. Усе — аби надати підтримку якомога більшій кількості маленьких українців", — говорить засновник проєкту Руслан Шостак.

Завдяки залученню Олі Полякової до благодійної ініціативи проєкт ставить за мету донесення суспільству важливої проблематики - порятунку дітей-сиріт, їхньої всебічної допомоги та підтримки, а також пошуку благодійників і збільшенню кількості донатів, які будуть спрямовані на евакуацію та утримання цієї категорії населення.

“Уже 9 місяців поспіль кожен українець невпинно тримає свій фронт. І як би нам не було важко, попри ракетні удари й складні випробування долі ми кожного дня обираємо майбутнє. А майбутнє - це наші діти, які потребують особливого захисту саме сьогодні. Як мама двох доньок я розумію, наскільки діти уразливі до будь-яких проявів та наслідків війни. І навіть не можу уявити, наскільки складно з цим впоратись дітям-сиротам, що залишилися без батьків за різних обставин. Сьогодні я підтримую благодійний проєкт “Дитинство без війни”, який займається евакуацією сиріт з небезпечних міст України та забезпечує усім необхідним для повноцінного життя. У рамках проєкту прихисток уже отримали майже 2 тисячі українських малюків, у найближчому майбутньому ще тисяча. Долучитися до благодійної ініціативи може кожен, адже чужих дітей не буває і вони не повинні бачити війну!” - коментує співачка свою участь у проєкті.